Noclegi i ceny

Zapraszamy do nas w okresie sylwestrowym tj od 27.12 do  1.01 i od 29.05   do 14 września. Naszym gościom przygotowaliśmy klimatyczne  pokoje, podane ceny dotyczą 2 osób w pokoju, każda dodatkowa osoba 40 zł. :

pokoje w Starym Domu:

  • pokój za kominem                  220 zł. za dobę
  • pokój Bluszcz     220 zł za dobę

pokoje w Austerii:

    • Apartament Austeria Łąka   280 zł. za dobę
    • pokój Austeria Sień 2-osobowy z łazienką   180 zł. za dobę

możliwość zabrania zwierząt grill ognisko parking parking strzeżony garaż wyżywienie na miejscu ogólnodostępna kuchnia miejsce na namioty ogólnodostępna lodówka WC do wyłącznej dyspozycji prysznic do wyłącznej dyspozycji wanna plac zabaw dostęp do TV możliwość pożyczenia łodzi wędki na miejscu możliwość prania i prasowania 

Pobyt w okresie wakacji  systemie sobota – sobota, w pozostałych terminach min. 2 noclegi .

przyjazd po godzinie 16, wyjazd do godziny 11.

Chęć uczestnictwa w warsztatach prosimy zgłaszać wcześniej, koszty warsztatów ustalamy indywidualnie.

Można przyjechać z czworonogiem po wcześniejszym ustaleniu, za pieska 35 zł.

Możliwość wykupienia:

śniadanie-30 zł,

obiadokolacja -60 zł podawana jest o godzinie 18 .

gościom przebywającym w ciągu dnia w gospodarstwie podajemy o 14 ciepłą zupę wliczony w  cenę obiadokolacji ,

dzieci :

śniadanie 15 zł

obiadokolacja z menu dziecięcym  35 zł.

pobyt tylko z śniadaniami i obiadokolacjami.

ZASADY REZERWACJI POBYTU W Cichych Wodach

Prosimy o  wcześniejszą rezerwacja terminu i pokoju. Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zadatek: w wypadku pobytu dłuższego niż 5 dni 30% kosztu pobytu, w wypadku pobytów krótszych niż 5 dni 50% kosztu pobytu.

Pozostałą część należność za pobyt pobieramy  w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.  W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Zadatek powiększony o 100% jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z naszej winy. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa na 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości. BARDZO PROSIMY O STARANNIE PRZEMYŚLANE REZERWACJE!

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Oczywiście możliwy jest wcześniejszy przyjazd i późniejszy wyjazd, wszystko oprócz pokoju będzie dla Państwa dostępne.

Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie Cichych Wód do godziny 22.